نتایج جستجو برای عبارت :

راهنمای خرید کامپیوتر(پارت چهاردم)

پردازنده مقرون به صرفه برای گیمرها؛ اینتل Core i3-4130
قیمت ۴۱۲٫۰۰۰ تومان در بازار تهران
پردازنده‌های
هسول‌ اینتل توانایی خوبی در اجرای بازی‌های کامپیوتری دارند، اگرچه، رفته
رفته به سختی می‌توانیم پردازنده مورد علاقه‌مان را از میان پنتیوم‌های
دوهسته‌ای این نسل بیابیم، در مقابل نتایج بنچمارک‌های بدست آمده از
پردازنده‌های Core i3 هسول، بیانگر آن است که اینتل با بهره گیری از فناوری
Hyper-Threading توانسته تاثیر به سزایی در بهبود عملکرد این پردا
ساعت 8:07 شب 22 فروردین

موزیک در حال پخش: تصنیف امشب شب مهتابه با صدای سیما
مافیها

بعد از مدت ها دست به تایپ شدم و اومدم سراغ وبلاگ ...

چرا ننوشتم؟ دچار بیماری "مزخرف انگاری نوشته ها
" به طور مزمن شدم! این بیماری رو قبلا به صورت حاد داشتم که چند مدتیه به
طور مزمن گریبانم رو گرفته و اذیتم می کنه.

طی این مدت که ننوشتم چه اتفاقاتی افتاده؟ همه چیز خوبه در کل ...
اتفاقات قابل نوشتن زیادی برام افتاده. پیش نویس های زیادی تو پنل دارم که تا نصفه
نوشتم و بعد گ
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است عنوان های- سایت الجزیره- سایت الجزیره جزوه رسانه های ضدامریکائی است- که  سایت العربیه مال عربستان جزوه رسانه عای طرفدار امریکا است دررقابت با الجزیره بوجود امده است ودرست مانندروزنامه های رژیم قبل ی ایران همان تعهدادت رادارد ولی از  مقالات  خارجی ونویسندگان عربی زیادی استفاده میکند- که درمقالهای انهارابیان میکنم وجزو گروه  ام بی سی-امریکا است البته روی ان رسانه زیاد کار شده است منجلمه دانشگاه پنسی
در سپیده دم هزاره ی سوم، بشریت از خواب برمیخیزد، کش و قوسی به دست و پایش می دهد و چشم هایش را می مالد.بقایای کابوسی ترسناک همچنان در ذهنش چرخ می زند.((یک چیزی بود با سیم خاردار و ابرهای عظیم قارچی شکل. خب دیگر، همه اش یک خواب بد بود.)) بعد به حمام میرود،فنجانی قهوه درست می کند و دفتر یادداشت روزانه اش را باز می کند. ((ببینم برنامه ی امروز چیست.))

هراری در کتاب قبلی خودش یعنی "انسان خردمند : تاریخ مختصر بشر" سرگذشت انسان خردمند (یعنی همین من و شما) از ا

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها